• Tłumacz języka migowego
  • Dziennik elektroniczny
  • Urząd Miasta Chorzów
Strona główna/Aktualności/Konkurs dla uczniów z klas 1-4.

Konkurs dla uczniów z klas 1-4.

28/02 2022

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZA 30 LAT”.

Organizatorem konkursu jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Głównym celem Konkursu o charakterze prewencyjno-edukacyjnym jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży szkolnej wiedzy o straży pożarnej, a także bezpieczeństwie poprzez formy plastyczne (np. rysunek, malarstwo, grafikę itp.), wiedzę i wyobraźnię.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs jest jednoetapowy, indywidualny i otwarty dla wszystkich uczniów szkół podstawowych z klas 1-4.
  2. Uczestnik Konkursu może wykonać tylko jedną pracę.
  3. Spośród nadesłanych prac zostanie wyłonionych trzech zwycięzców.
  4. Zadaniem Uczestników Konkursu jest wykonanie pracy konkursowej własnoręcznie, bez pomocy osób trzecich.
  5. Dopuszczalne narzędzia do wykonania pracy to: farby, kredki, ołówek.
  6. Format pracy: A3.
  7. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych.
  8. Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć Kartę zgłoszeniową i Klauzulę informacyjną wraz z oświadczeniem o akceptacji Regulaminu, wypełnione pismem drukowanym i podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Pracę konkursową należy dostarczyć do 11 marca 2022r. do nauczyciela pana Macieja Kiszki lub pani Gabrieli Mandrek lub pani Barbary Biegalskiej wraz z kartą zgłoszeniową i oświadczeniem rodzica/opiekuna.

Życzymy powodzenia.

Regulamin dostępny na stronie organizatora.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf 2024-01-10 Karta zgłoszeniowa Państwowa Straż Pożarna za 30 lat
ilość pobrań: 27