Szachy
W szachy gramy…i to jak!
W Katowicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach.
„Edukacja przez Szachy w Szkole”
2 a w szachy gra …i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach na szczeblu ½ zawodów wojewódzkich.
W szachy gramy…i to jak!
W Starochorzowskim Domu Kultury w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Szachach 2016/2017
W szachy gramy…i to jak!
W Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie odbył się, po raz pierwszy, Turniej Małego Szachisty – turniej dla uczniów kl. I – III i dzieci w wieku przedszkolnym.
W szachy gramy…i to jak!
Święto Szachów w naszej szkole – III Turniej o Puchar Dyrektora SP 17 został rozegrany wśród 45 szachistów.
W szachy gramy…i to jak!
W Górnośląskim Parku Etnograficznym, w miejscu zwanym Małą Polaną, odbył się IV Chorzowski Turniej Szachów Średniowiecznych – etap II.
W szachy gramy…i to jak!
W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się IV Chorzowski Turniej Szachów Średniowiecznych – etap I. Współorganizatorem tego turnieju było Chorzowskie Bractwo Rycerskie Bożogrobców.
W szachy gramy…i to jak!
Międzyszkolny Turniej Szachowy szkół noszących imię Jana Pawła II Archidiecezji Katowickiej
W szachy gramy…i to jak!
W Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK „Koszutka”
W szachy gramy…i to jak!
W Gmachu Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla działaczy środowiska szachowego w Polsce.