• Tłumacz języka migowego
  • Dziennik elektroniczny
  • BIP
  • Urząd Miasta Chorzów
Strona główna/Dla ucznia/Szachy/

Szachy

znaleziono wiadomości: 73
W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
30/12 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Katowicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach. 

„Edukacja przez Szachy w Szkole”
„Edukacja przez Szachy w Szkole”
30/11 2016

„Edukacja przez Szachy w Szkole”

2 a w szachy gra …i to jak!

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
27/10 2016

W szachy gramy…i to jak!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach na szczeblu ½ zawodów wojewódzkich.

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
25/10 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Starochorzowskim Domu Kultury w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Szachach 2016/2017

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
8/10 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie odbył się, po raz pierwszy, Turniej Małego Szachisty – turniej dla uczniów kl. I – III i dzieci w wieku przedszkolnym.

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
15/06 2016

W szachy gramy…i to jak!

Święto Szachów w naszej szkole – III Turniej o Puchar Dyrektora SP 17 został rozegrany wśród 45 szachistów.

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
5/06 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Górnośląskim Parku Etnograficznym, w miejscu zwanym Małą Polaną, odbył się IV Chorzowski Turniej Szachów Średniowiecznych – etap II.

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
21/05 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się IV Chorzowski Turniej Szachów Średniowiecznych – etap I. Współorganizatorem tego turnieju było Chorzowskie Bractwo Rycerskie Bożogrobców.

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
26/04 2016

W szachy gramy…i to jak!

Międzyszkolny Turniej Szachowy szkół noszących imię Jana Pawła II Archidiecezji Katowickiej

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
5/04 2016

W szachy gramy…i to jak!

Turniej Szachowy "Puchar Amatora"

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
3/04 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK „Koszutka”

W szachy gramy…i to jak!
W szachy gramy…i to jak!
29/03 2016

W szachy gramy…i to jak!

W Gmachu Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla działaczy środowiska szachowego w Polsce.

do góry