ZAPROSZENIE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW KLAS III i VI

dla Uczniów i Rodziców kl. III i VI SP 17

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Gimnazjum nr 5  zaprasza Uczniów i Rodziców klas III na kolejne spotkanie w ramach Dni Otwartych w naszej szkole, które odbędzie się 22 marca 2017r. o godz. 17.00.

W programie:

• nowe zajęcia edukacyjno-rekreacyjne z wykorzystaniem m.in. nowoczesnych pomocy naukowych oraz kącika historycznego
  • zwiedzanie szkoły z omówieniem oferty edukacyjnej
  • punkt konsultacyjny dla rodziców klas III

W roku szkolnym 2017/2018 otwieramy dwie klasy czwarte.

Dziękujemy za zaufanie tym rodzicom, którzy zadeklarowali zapisanie dziecka do naszej szkoły.  Zachęcamy kolejnych rodziców i dzieci do przyjścia do nas!

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Gimnazjum nr 5  zaprasza Uczniów klas VI, którzy   od września 2017 stają się uczniami naszej szkoły, na zajęcia edukacyjno-rekreacyjne, których celem jest zintegrowanie klas szóstych z nową społecznością szkolną. Termin kwietniowy zostanie uzgodniony z Dyrektorem SP 17.

Zainteresowanych rodziców klas trzecich i szóstych zapraszamy codziennie w godzinach pracy szkoły  lub 22 marca 2017 o godz. 17.00 do punktu konsultacyjnego.

Dyrektor Szkoły Anna Suchecka-Wójcik