UWAGA RODZICE !!!

Szanowni Rodzice
W związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącą zamknięcia wszystkich szkół w kraju informuję, że w dniach 12 i 13 marca – czwartek i piątek, organizowane będą w szkole jedynie zajęcia opiekuńcze (w sytuacji koniecznej dla rodzica)- lekcje nie będą się odbywać. Proszę o zapewnienie opieki dzieciom w tych dniach. Proszę o jak najszybsze potwierdzenie u wychowawców klas który uczeń bezwzględnie wymaga opieki w dniach 12 lub 13 marca. Od poniedziałku do 25 marca włącznie szkoła będzie zamknięta.

Od czwartku 12 marca do 25 marca stołówka szkolna nie wydaje posiłków.

Szanowni Państwo. Zobowiązuję państwa do stosowania wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wskazane jest, aby dzieci w tym czasie pozostały w domach i  ograniczyły wyjścia. Tylko wtedy decyzja o zamknięciu szkół będzie miała sens.
O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco.
Witold Kłys