Nasze osiągnięcia

2014/2015

SPRAWOZDANIE Z OSIĄGNIĘĆ SZKOŁY W PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA OGÓLNOPOLSKIE

I Turniej Szachowy o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Dorian Olejniczak kl. 1 f XVI miejsce w kategorii do lat 10 (27 zawodników)
Alicja Eckert kl. 3 c XVI miejsce w kategorii do lat 10 (27 zawodników)

OSIĄGNIĘCIA WOJEWÓDZKIE

XIV Turniej Szachowy dla dzieci do lat 10 „Puchar Amatora”

Tobiasz Nawojski kl. 2c V miejsce
Dorian Olejniczak kl. 1f II miejsce w grupie do lat 7

OSIĄGNIĘCIA REGIONALNE

XVI edycja Regionalnego Konkursu Interdyscyplinarnego „Święta Bożego Narodzenia”. Kategoria szopka

Martyna Kalbarczyk kl.4b I miejsce
Konrad Hula kl.4b II miejsce

OSIĄGNIĘCIA MIEJSKIE

Turniej Piłki Nożnej klas III

Drużyna uczniów klas III – III miejsce

„Anioły, aniołki, aniołeczki” Międzyświetlicowy konkurs plastyczny

Aleksandra Jana kl 2c wyróżnienie

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Drużyna uczniów klas IV – VI miejsce VII

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Drużyna uczniów klas IV – VI miejsce VIII

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Drużyna uczennic klas IV – VI miejsce III

Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

Seweryn Werner kl.6a miejsce VI
Sebastian Blach kl.4d miejsce VII
Jan Jaworski kl.6c miejsce IX
Szymon Dobroś kl.5a miejsce XI
Drużyna uczniów kl.IV – VI miejsce VI

Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

Magdalena Spychalska kl.6b miejsce II
Julia Gaweł kl.6c miejsce VIII
Paulina Mosz kl.5c miejsce IX
Drużyna uczennic kl. IV – VI miejsce IV

Mikołajkowe Zawody Łyżwiarskie

Drużyna uczniów kl. IV-VI miejsce II

Turniej Szachowy Grand Prix Jesień’2014

Dorian Olejniczak kl. 1 f I miejsce w kategorii do lat 8
Dawid Spitol kl. 3 c III miejsce w kategorii do lat 10
Emilia Liwowska kl. 5 b I miejsce w kategorii do lat 13

II Turniej Szachowy o Puchar Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Dorian Olejniczak kl. 1 f IV miejsce w kategorii do lat 8

Piłka Koszykowa Dziewcząt

Drużyna uczennic kl. IV – VI II miejsce

Zawody lekkoatletyczne

Seweryn Werner kl.6a II miejsce
Olimpia Czimok kl.4c III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Szkocji

Angelika Bronisz kl.5c III miejsce
Wiktoria Oblonk kl.5c III miejsce
Oliwia Kostecka kl.5c III miejsce

XII Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek Polskich

Robert Grabowski kl. If – solista – wyróżnienie
Zespół wokalno – instrumentalny z III B – I miejsce
Zuzia Lemantowicz z IVA I miejsce – solista

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Szkoła moich marzeń”

Paulina Browarska kl.2b I miejsce

OSIĄGNIĘCIA DZIELNICOWE

Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Drużyna uczniów klas IV – VI III miejsce

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Drużyna uczennic klas IV- VI I miejsce

Piłka Koszykowa Chłopców

Drużyna uczniów kl. IV -VI II miejsce

Piłka Koszykowa Dziewcząt

Drużyna uczennic klas IV- VI I miejsce

OSIĄGNIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

Konkurs na maskę Halloween

Vanessa Pilahowska kl.3d I miejsce
Julia Widlok kl.3d wyróżnienie
Małgorzata Prucina kl.3d wyróżnienie

konkursy Halloweenowe:

1. Na piosenkę lub wierszyk Halloweenowy dla kl IV-VI
Olimpia Czimok kl.4c I miejsce
Emilia Dumana kl.4c II miejsce
Klaudia Starowicz kl.4c III miejsce

2. Na najładniejszą dynię dla kl. I – VI
Julia Plisikiewicz kl. 4c I miejsce
Mateusz Kubiak kl.6c II miejsce
Julia Gaweł kl.6c III miejsce
Natalia Jodłoś kl.3 d wyróżnienie
Alina Mrochem kl. 2a wyróżnienie
Karol Nowakowski kl. 3b wyróżnienie
Daniel Syska kl. 6c wyróżnienie

3. Konkurs na maskę
Vanessa Pilakowska kl. 3d I miejsce
Konrad Hula kl.4b II miejsce
Emilia Borys kl.5c III miejsce
Maja Grześkowiak kl. 2c wyróżnienie
Jakub Musik kl.1f wyróżnienie
Paulina Paszek kl. 1c wyróżnienie
Tymoteusz Pater kl. 1d wyróżnienie
Nadia Kubiak kl.2b wyróżnienie
Daria Blaszka kl.2b wyróżnienie
Oliwia Blaszka kl. 4c wyróżnienie
Małgorzata Prucia kl. 3d wyróżnienie
Karolina Stasiak kl.2b wyróżnienie
Wiktoria Zniszczoł kl.2b wyróżnienie
Michał Donner kl.6a wyróżnienieKonkurs na LIST DO ŚW MIKOŁAJA

Klaudia Starowicz kl. 4c I miejsce
Paulina Olejnik kl.4c II miejsce
Konrad Hula kl.4b III miejsce
Natalia Mzyk kl. 4b wyróżnienie
Julia Kuźniarska kl. 4b wyróżnienie
Bartłomiej Respekta kl.5b wyróżnienie
Dominik Władacz kl.5a wyróżnienie
Igor Rak kl.6c wyróżnienie
Wiktor Rak kl. 2b wyróżnienie

Konkurs na świąteczną kartkę

Wiktor Witthoff – Mych kl.1b I miejsce
Oliwia Paszek kl.3a II miejsce
Jakub Lisiak kl.1f III miejsce
Szymon Dobroś kl.5a wyróżnienie
Paulina Olejnik kl.4c wyróżnienie
Jakub Polczyk kl.1c wyróżnienie
Dominik Cogel kl.1b wyróżnienie
Adam Olszewski kl.2a wyróżnienie
Wiktoria Gądek kl.3b wyróżnienie

II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Zespół uczniów kl.2d I miejsce
Zespół uczniów kl.3b I miejsce
Zespół uczniów kl.1a II miejsce
Zespół uczniów kl.1h III miejsce
Zuzanna Lemantowicz kl.4a I miejsce

Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza bombka”

Maria Kopel kl.1h I miejsce
Mateusz Zmuda kl.1f II miejsce
Kamil Kos kl.1f III miejsce
Kosma Grzesik kl.1f wyróżnienie
Maja Dziuk kl.1f wyróżnienie
Karolina Kolebska kl.1f wyróżnienie
Mateusz Litkowski kl.1f wyróżnienie
Weronika Łubkowska kl.1f wyróżnienie

2013/2014

Konkursy w zakresie kultury w roku szkolnym 2013/2014

Ogólnopolskie:

JAN PAWEŁ II-PAPIEŻ DIALOGU-KONKURS OGÓLNOPOLSKI-I MIEJSCE
UCZEŃ :
NAUCZYCIEL:BEATA DENDRA, TADEUSZ KOKOT
ORGANIZATOR: Zespół Szkół w Zarzeczu i Konferencja Episkopatu Polski

EKO-PLANETA-WYNIK- BARDZO DOBRY
UCZEŃ: JULIA KOWALCZYK,
NAUCZYCIEL- MARIA JULSKA-KUCHARZ,
ORGANIZATOR-MIĘDZYNARODOWE STUDIUM OCHRONY ŚRODOWISKA SZKOŁY GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO

Konkursy sportowe

Ogolnopolskie:

OTWARTE MISTRZOSTWA ZAWIERCIA JUNIORÓW( KATEGORIA DO LAT 12)
UCZEŃ: Wiktor Witkowski-V miejsce; naucz: Dorota Surman,

III OGÓLNOPOLSKI Turniej szachowy Chorzów 2013 (kategoria do lat 7)
Uczeń : Tobiasz Nawojski,-V miejsce, naucz .Dorota Surman

OGÓŁNOPOLSKI TURNIEJ Piłki Nożnej
I miejsce w grupie-Szymon Chromik, Łukasz Górecki, Grzegorz Sikora, Łukasz Zawierucha-RZeżutka,Igor Dzbik, Dawid Stokłosa, Adam Więckowski,Partyk Zdunkiewicz, Seweryn Werner-NAUCZ. Joanna Kądziela- Bernacka-organizator- PZPN i Tymbark

VIII Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka-uczeń Wiktor witkowski
12 miejsce naucz Dorota Surman, organizator- UKS Podlesice,UM Katowice

I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Sztafetach Przełajowych
1.Daria Janus VI A
2.Natalia Chwałkowska VI A
3.Wiktoria Wołczańska VI A
4.Aleksandra Szajek VI D
5.Julia Kowalczyk VI B
6.Natalia Stopyra VI D
7. Wiktoria Biegun V C – rez.

II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Sztafetach Przełajowych
1.Tomasz Niespor VI D
2.Patryk Paszek VI C
3.Mikołaj Nawrocki VI B
4.Janusz Chudek V C
5.Przemysław Kosela VI B
6.Patryk Hypa V C

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetach Przełajowych
1.Daria Janus VI A
2.Natalia Chwałkowska VI A
3.Wiktoria Wołczańska VI A
4.Aleksandra Szajek VI D
5.Julia Kowalczyk VI B
6.Natalia Stopyra VI D

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetach Przełajowych
1.Tomasz Niespor VI D
2.Patryk Paszek VI C
3.Dawid Kryś VI C
4.Janusz Chudek V C
5.Przemysław Kosela VI B
6.Patryk Hypa V C

II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Nożnej K
1.Daria Janus VI A
2.Wiktoria Wołczańska VI A
3.Martyna Halama V A
4.Alicja Bigaj V A
5.Paulina Mosz IV C
6.Oliwia Kostecka IV C
7.Roksana Roesner V A
8.Karolina Kiełbasa VI B

III miejsce w Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Chorzowa
1.Paulina Kaduk IV C

2012/2013

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia w dziedzinie sportu

OSIĄGNIĘCIA MIĘDZYNARODOWE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1.

Międzynarodowy Mityng Pływacki w Berlinie

Mateusz Chromik kl. VIe

50m stylem klasycznym

8 miejsce

Wych. klasy
mgr I. Osiecka

Uczeń startował w barwach klubu sportowego

2

Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna – Koziołki pływackie 2012

Mateusz Chromik kl. Ve

200m stylem dowolnym

6 miejsce

200m stylem zmiennym

5 miejsce

100m stylem dowolnym

9 miejsce

100m stylem zmiennym

4 miejsce

Wych. klasy
mgr I. Osiecka

Uczeń startował w barwach klubu sportowego

3

OSIĄGNIĘCIA OGÓLNOPOLSKIE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1

X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy w Gliwicach (dla dzieci do lat 8) Seweryn Werner kl. IVa

Arkadiusz Hopek kl. IIb

26

( 65 zawodników)

36

( 65 zawodników)

mgr D. Surman

2

XI Ogólnopolski Memoriał Szachowy im. S. Szymańskiego Open B – (dla dzieci do lat 10) Seweryn Werner kl. IVa V

mgr D. Surman

3

I Ogólnopolski Mityng Pływacki – Hebry Mateusz Chromik kl. VIe

1 miejsce
100m stylem zmiennym

1 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

100m stylem dowolnym
9 miejsce

200m stylem zmiennym

10 miejsce

4

VII Ogólnopolskie Zawody o puchar Kmity Zabierzów

Mateusz Chromik kl. Ve

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

uczen startował w barwach klubu

5

OSIĄGNIĘCIA WOJEWÓDZKIE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1

Liga klubów śląskich

III edycja

Mateusz Chromik kl. Ve

100m stylem zmiennym

3 miejsce

Wych. klasy
mgr I. Osiecka

2

Mistrzostwa Śląska
w Gorzycach

Mateusz Chromik kl. Ve

200m stylem dowolnym

5 miejsce

200m stylem zmiennym

3 miejsce

Wych. klasy
mgr I. Osiecka

3

Półfinał Wojewódzki Mini Koszykówki Chłopców

Uczniowie kl.VI

III

mgr R. Powęzka

2011/2012

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY W DRUGIM PÓŁROCZU
ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA MIĘDZYNARODOWE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1.

Międzynarodowy Mityng Pływacki w Berlinie

Mateusz Chromik kl. VIe

50m stylem klasycznym

8 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

uczeń reprezentował klub pływacki UKS Hajduki Chorzów- trener

2

Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna – Koziołki pływackie 2012

Mateusz Chromik kl. VIe

200m stylem dowolnym

6 miejsce

200m stylem zmiennym

5 miejsce

100m stylem dowolnym

9 miejsce

100m stylem zmiennym

4 miejsce

j.w.

3

OSIĄGNIĘCIA OGÓLNOPOLSKIE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1

X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy w Gliwicach (dla dzieci do lat 8)  

Seweryn Werner kl. IVa

Arkadiusz Hopek kl. IIb

( 65 zawodników)

36

( 65 zawodników)

26

mgr D. Surman

2

XI Ogólnopolski Memoriał Szachowy im. S. Szymańskiego Open B – (dla dzieci do lat 10) Seweryn Werner kl. IVa V

mgr D. Surman

3

Ogólnopolski Mityng I Pływacki – Hebry Mateusz Chromik kl. VIe

100m stylem dowolnym
1 miejsce

50m stylem dowolnym

1 miejsce
100m stylem zmiennym

1 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

4

VII Ogólnopolskie Zawody o puchar Kmity Zabierzów

Mateusz Chromik kl. Ve

100m stylem dowolnym
9 miejsce

200m stylem zmiennym

10 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

5

OSIĄGNIĘCIA WOJEWÓDZKIE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1

Konkurs plastyczny „Pocztówka z Dream Parku”

Klaudia Szymura kl. VIa

I

mgr D. Pach – Woźniak

2

Liga klubów śląskich

III edycja

Mateusz Chromik kl. Ve

100m stylem zmiennym

3 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

3

Mistrzostwa Śląska
w Gorzycach

Mateusz Chromik kl. Ve

200m stylem dowolnym

5 miejsce

200m stylem zmiennym

3 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

4

Półfinał Wojewódzki Mini Koszykówki Chłopców

Uczniowie kl.VI

III

mgr R. Powęzka

5

Konkurs Kolęd Obcojęzycznych

Uczniowie kl.IV a

II

mgr M. Biadacz

mgr B. Stanek

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY W DRUGIM PÓŁROCZU
ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA MIĘDZYNARODOWE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1.

Kangur matematyczny

Wojciech Duda kl.IVd

Jakub Sobczyk kl. VId

Dawid Plona kl. IVd

Bartłomiej Rupeć kl. IVd

Emilia Liwowska kl.IIb

wyróżnienie

wyróżnienie

II

wynik

bardzo dobry

wyróżnienie

mgr A. Burzyńska –Mendak

mgr I. Osiecka

mgr I. Osiecka

mgr M. Jasińska

2

Międzynarodowy Mityng Pływacki w Berlinie

Mateusz Chromik kl. Ve

50m stylem klasycznym

8 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

3

Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna – Koziołki pływackie 2012

Mateusz Chromik kl. Ve

200m stylem dowolnym

6 miejsce

200m stylem zmiennym

5 miejsce

100m stylem dowolnym

9 miejsce

100m stylem zmiennym

4 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

OSIĄGNIĘCIA OGÓLNOPOLSKIE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1

Ogólnopolski Konkurs EKO – Planeta  

Wiktoria Stępień kl.Vd

wynik
bardzo dobry

mgr M. Julska – Kucharz

2

X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy w Gliwicach (dla dzieci do lat 8) Seweryn Werner kl. IIIa

Arkadiusz Hopek kl. Ib

26

( 65 zawodników)

36

( 65 zawodników)

mgr D. Surman

3

XI Ogólnopolski Memoriał Szachowy im. S. Szymańskiego Open B – (dla dzieci do lat 10) Seweryn Werner kl. IIIa

V

mgr D. Surman

4

I Ogólnopolski Mityng Pływacki – Hebry

Mateusz Chromik kl. Ve

100m stylem dowolnym
1 miejsce

50m stylem dowolnym

1 miejsce
100m stylem zmiennym

1 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

5

VII Ogólnopolskie Zawody o puchar Kmity Zabierzów

Mateusz Chromik kl. Ve

100m stylem dowolnym
9 miejsce

200m stylem zmiennym

10 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

OSIĄGNIĘCIA WOJEWÓDZKIE

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Odpowiedzialny Nauczyciel

1

Konkurs plastyczny „Pocztówka z Dream Parku”

Klaudia Szymura kl. VIa

I

mgr D. Pach – Woźniak

2

Liga klubów śląskich

III edycja

Mateusz Chromik kl. Ve

100m stylem zmiennym

3 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

3

Mistrzostwa Śląska
w Gorzycach

Mateusz Chromik kl. Ve

200m stylem dowolnym

5 miejsce

200m stylem zmiennym

3 miejsce

wychowawca klasy
mgr I. Osiecka

4

Półfinał Wojewódzki Mini Koszykówki Chłopców

Uczniowie kl.VI

III

mgr R. Powęzka

5

Konkurs Kolęd Obcojęzycznych

Uczniowie kl.IV a

II

mgr M. Biadacz

mgr B. Stanek