SZKOLNE KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

NAPISZ LIST DO ŚW.MIKOŁAJA ( MIN. 7 ZDAŃ ) w języku angielskim i zaadresuj odpowiednio kopertę

( adres św. Mikołaja w jęz. angielskim). Technika wykonania i zdobienia listu i koperty dowolna. Dla najciekawszego listu jest nagroda rzeczowa, a najładniejsze listy zostaną umieszczone w szkolnej gablotce. Podpisane listy należy składać u swoich nauczycieli                      j. angielskiego do 5.12.14.

Konkurs

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ I ŻYCZENIA W J. ANGIELSKIM.

Uczestnicy konkursu muszą własnoręcznie wykonać kartkę bożonarodzeniową i pięknie ja ozdobić, a w niej napisać życzenia świąteczne w j. angielskim ( dla kl 4-6 ), od klas młodszych nie wymaga się pisania życzeń. Technika wykonania jest dowolna i udział w konkursie tez. W ramach jednej klasy zostanie wybrana jedna kartka reprezentująca klasę i zostaję ona zgłoszona do konkursu ogólnopolskiego z siedziba w Warszawie. Pod wskazanym linkiem znajduję się regulamin do tego konkursu. Ten konkurs trwa do 16.12. Zapraszamy do udziału wszystkich dzieci. Nauczyciele  j. angielskiego.