ŚWIĄTECZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Drodzy Uczniowie.

Zapraszamy do udziału w Świątecznym Konkursie Fotograficznym.

Zasady uczestnictwa:

• dostarczenie 1 zdjęcia (wykonane samodzielnie przez 1 ucznia)
  • odbitka (papier fotograficzny, rozmiar 15 x 21 , wydrukowane/wywołane bez daty i podpisu autora)
  • + plik na płycie CD/DVD (format JPG, minimalne rozmiary : szerokość 1600 px – wysokość 1200 px, dopuszczalne także zdjęcie w orientacji pionowej : szerokość 1200 px – wysokość 1600 px, możliwie najwyższe parametry zdjęcia , nazwa pliku ze zdjęciem: nazwisko_imię_1_miasto.jpg)
  • fotografia konkursowa powinna przedstawiać szeroko pojętą tematykę Świąt Bożego Narodzenia. Miejsca, przedmioty, sceny rodzajowe, portrety itp.
  • zdjęcie samodzielnie wykonane przez Uczestnika między 1 grudnia 2015r. a 6 stycznia 2016r.

Dostarczenie prac: najpóźniej do 7 stycznia 2016r. (do szkolnego opiekuna konkursu)

Opiekunowie: P. Joanna Kądziela – Bernacka, P. Iwona Osiecka

Organizator: Gimnazjum nr 10 im. Jana Kochanowskiego w Chorzowie

Patronat: Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK w Chorzowie, Potral MÓJCHORZÓW.PL