Relacje z konkursu „ FARM”

Relacje z konkursu „ FARM” z języka angielskiego
Konkurs był adresowany dla uczniów klas 2-ch. Zadaniem dzieci było własnoręczne wykonanie farmy w rozmiarze 3D i podpisanie zwierząt w języku angielskim. W konkursie wzięło udział 25 uczestników, najliczniejszą klasą była klasa 2b,dzieci zostały zmotywowane przez swoją panią z języka angielskiego Marię Julską-Kucharz.

 

 

001

002

003

Prace wszystkich uczniów mogliśmy podziwiać w sali plastycznej. Trudnym zadaniem dla organizatorów było wybranie najładniejszych trzech prac. Pod okiem pani z plastyki Danuty Pach – Woźniak został rozstrzygnięty konkurs i rozdane dyplomy i nagrody oraz podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu.

004

Organizatorami tegorocznego konkursu były: p. I. Osica i p.M. Julska-Kucharz.

Oto zwyciężczynie konkursu plastycznego „Farm”

005

I miejsce – Maja Grześkowiak, kl 2c
II miejsce – Patrycja Równicka, kl 2b
III miejsce – Maja Orszulak, kl 2b

Zostało przyznanych pięć wyróżnień:
Wółczańska Julia 2b
Browarska Paulina 2b
Miłota Karolina 2b
Kubiak Nadia 2b
Breguła Roksana 2d

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach z języka angielskiego.