NASZA SZKOŁA NA EUROPEJSKIM FORUM MŁODZIEŻY

W dniach 5-9 maja 2015r trzynastu uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami (Magdalena Biadacz, Alicja Kadyła) wzięło udział w obozie szkoleniowym EuroWeek – Szkoła Liderów w Długopolu Zdroju (WWW.efm.org.pl ).

Brali udział w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z Chin, Indonezji, Wietnamu, Filipin, Rumunii, Ukrainy, Azerbejdżanu i nawet pojawił się na chwilę przedstawiciel Kenii.

Wszystko odbywało się w języku angielskim – gry, zabawy, prezentacje wolontariuszy o krajach, z których pochodzą. Wszystkie zajęcia na wysokim poziomie, bardzo dobra organizacja, przesympatyczni prowadzący.

Nasi uczniowie – pomimo tego, że byli najmłodszymi uczestnikami – dawali sobie świetnie radę ( zajęcia odbywały się od rana, do wieczora – z przerwą tylko na posiłki, a pozostali uczestnicy byli uczniami gimnazjów z trzech różnych zakątków Polski), wykazali się wysoką kulturą osobistą, a uśmiech nie znikał im z twarzy.

Fotorelację z wyjazdu można zobaczyć na stronie JĘZYK ANGIELSKI z SP 17stką w domu ( FACEBOOK – strona prowadzona przez panią Alicję Kadyłę).

Z przyjemnością informujemy, że będziemy kontynuować współpracę z organizatorami tego szkolenia i zapraszamy uczniów klas 4-6 na wyjazd w przyszłym roku szkolnym !
Koszt pobytu – 320zł,
Podróż publicznymi środkami lokomocji – 56zł,
spotkanie ludzi z odległych zakątków świata – BEZCENNE!