KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

O ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego:

Konkurs odbędzie się 11 marca 2015 roku na terenie naszej szkoły. Opłatę za konkurs 9 zł
należy uiścić do 30.01.2015. W tym dniu nadsyłamy zgłoszenia ochotników. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. W konkursie nie ma przegranych. Każdy uczestnik otrzyma szkolny gadżet razem z oficjalnymi wynikami konkursu.

Więcej informacji na stronie www.jersz.pl , gdzie można pobrać arkusze zadań z lat ubiegłych.

 

Informacja o szkolnym konkursie plastycznym z języka angielskiego dla klas 2-ch:
„Zwierzęta na farmie” w rozmiarze 3D. Chętni uczniowie klas 2-ch własnoręcznie wykonują farmę w rozmiarze 3D (można do tego użyć karton po butach i inne podręczne materiały) przygotowane wiejskie zwierzątka należy podpisać w języku angielskim oraz napisy pozostałych rzeczy dołączyć do farmy. Tak wykonaną i podpisaną farmę należy oddać do 27.02.2015 do swojej pani z języka angielskiego. Organizatorem tego konkursu jest p. I. Osica wraz z p. M. Julska – Kucharz. Zdjęcia najlepszych farm zostaną umieszczone na stronie naszej szkoły. Zachęcamy do udziału w naszych konkursach szkolnych.