E-Muzyka

Drodzy uczniowie.

Najbliższe dni zmuszają nas do pozostania w swoich domach, koronawirus to podstępny i groźny przeciwnik. Nie bagatelizujcie tego.

Może muzyka będzie dla Was małym lekarstwem na ten trudny czas. Wiem, że będziecie mieli wiele zadań z różnych „ważniejszych” przedmiotów, ale postarajcie się w ramach odprężenia zająć się także muzyką bo przecież „muzyka to lek bez recepty” jak mawia nieznany klasyk.

A oto propozycje na kolejne dni:

1. Postaraj się nadrobić zaległości- np,nb

2.Śpiewaj wszystko co chcesz i jak chcesz(nagraj to)

3.Słuchaj muzyki jakiej tylko chcesz

4. Zaprzyjaźnij się z fletem.Postaraj się nauczyć nowej melodii

oto proponowany link: Instrument101com

Przypominam, że tabela chwytów znajduje się na końcu podręcznika.

Jeżeli chcesz nauczyć się jakiejś melodii a nie znalazłeś do niej chwytów- służę pomocą.(librus, mail)

5. Jeżeli nie lubisz grać na flecie to naucz się grać na na kubku.

Przykładowy link https://youtu.be/McTmxtVLZJk

Za każdą z tych aktywności czeka na Was nagroda w postaci świetnej zabawy oraz oceny.

Jeżeli masz możliwość przyślij filmik ze swoimi dokonaniami na maila : stabozmuzyka@gmail.com ,jeżeli nie- będziesz mógł się pochwalić po powrocie do szkoły.

POWODZENIA.