E-Matematyka (klasy 4) – klasy Pani Aleksandry B.M.

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją, która zwalnia nas wszystkich z uczestnictwa w lekcjach w szkole, ale nie zwalnia z pracy ani nauczycieli, ani uczniów, proszę, aby dzieci przez nadchodzące dwa tygodnie wykonały następujące zadania:

1.
Bardzo proszę aby do dnia 18.03 (po tym terminie test jest wygaszony) wykonały test  zamieszczony pod linkiem quizizz.com/join?gc=033504

Test jest utworzony w aplikacji Quizizz – można go rozwiązać zarówno na telefonie komórkowym, jak również na komputerze – najważniejsze aby mieć dostęp do internetu.
Test jest jednokrotnego wyboru i można go wykonać tylko jeden raz, wiec bardzo proszę, aby zanim do niego przystąpią powtórzyli sobie wiadomości z działu FIGURY GEOMETRYCZNE – w szczególności skalę.
Mogą również skorzystać z innych quizów z działu FIGURY GEOMETRYCZNE w celu powtórzenia wiadomości – zanim przejdą do testu właściwego.

Zasady rozwiązania quizu:

  1. Proszę wejść na stronę https://quizizz.com
  2. Proszę założyć konto (darmowe) używając imienia i nazwiska dziecka – zakładka ZAPISZ SIĘ – WPISZ ADRES EMAIL – ZAZNACZ AKCEPTACJĘ REGULAMINU
  3. Wybierz – AS A STUDENT
  4. Wpisz datę urodzenia – (styczeń – 1 – 2020)
  5. Wybierz LOGIN (imię i nazwisko ucznia) I HASŁO
  6. W miejscu -ENTER A GAME CODE wpisz – 033504
  7. Rozwiąż quiz.

2.
Bardzo proszę o wykonanie zadań zamieszczonych pod linkiem
https://liblink.pl/7zEYKzXyV5

3.
Bardzo proszę aby uczniowie zapoznali się z nowym tematem z działu
UŁAMKI
ZWYKŁE
https://liblink.pl/62jy1bl6qF
https://liblink.pl/zzqMivopX5